PENZION U TELČE

 ​  728 510 707, 724 934 099

Ubytování

Nabízíme

Telč a levné a kvalitní ubytování? Nebo spíše ubytování levně a v novém u Telče? Ano, náš nově vystavěný penzion je od Telče vzdálen pouhých 6 km, pokud si budete chtít udělat výlet pěšky, zkratkou je to ještě blíže. Mimo nově vystavěné prostory a pokoje v duchu původní vesnické architektury nabízíme i uzavřený dvůr a soukromí, které jinde nenajdete. Vychutnejte si klid ve stínu stromů v rozlehlé zahradě, večery prožijte v přátelském prostředí pod pergolou či u krbu. O vaše auto, motorku či kolo se postaráme v ceně a uvnitř objektu. A se svým okolím také neztratíte kontakt – nabízíme v ceně připojení k internetu, každý pokoj je vybaven televizí, dvd přehrávačem a sat. příjímačem. Kousek od penzionu najdete vyhlášenou restauraci, obchody v obci jsou otevřeny 7 dní v týdnu. Tak neváhejte a zarezervujte se u nás! Přijímáme na jednu i sto nocí, vítáme návštěvníky na dovolené stejně rádi jako obchodně cestující či pracovníky firem se zakázkami v regionu Telče.

 • komfortní ubytování v novém penzionu od 280,-Kč/noc, děti do 3 let zdarma
 • jedinečné cyklotrasy, protahované běžecké stopy, sjezdovku s umělým zasněžováním a osvětlením
 • vyhlášené restaurace a obchody v místě
 • v těsné blízkosti Telče a řady dalších historických pamětihodností
 • nádherná příroda jižních Čech a Vysočiny

Vybavení

 • Televize na pokojích
 • WiFi internet zdarma
 • Mini bar připravujeme
 • Plně vybavená kuchyň
 • Nekuřácké pokoje
 • Restaurace 50m
 • Terasa
 • Parkování zdarma
 • Gril / Ohniště
 • Kávovar a rychlovarná konvice
 • Bazén / Zahrada

 

Cena ubytování

Dospělí 440 Kč os/noc
Dítě od 3-12 let 300 Kč os/noc
Děti do 3 let zdarma.

V letních měsících je pobyt pouze na týden, od soboty do soboty.

V případě delšího pobytu (více než 14 nocí) nebo větší skupiny je možná sleva. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Příjezd na ubytování od 15 hodin / Odjezd do 10 hodin

Co si vzít s sebou: osušky, přezůvky

Rezervovat ubytování

Pokoje

Pokoj č. 1

Pokoj č. 1 se nachází v přízemí původní, nově zrekonstruované budovy, nabízí 4 lůžka s vlastním sociálním zařízením – sprchou a wc. Pokoj je vybaven vlastní TV, DVD a satelitním přijímačem, nechybí ani možnost připojení k internetu. Pokoj má společnou plně vybavenou kuchyň s kávovarem, rychlovarnou konvicí, varnou deskou i pečící troubou, mikrovlnou troubou, s kompletním vybavením nádobím, příbory a prostornou jídelnou. V přízemí se nachází pouze tento jeden pokoj.

Galerie pokoje 

Pokoj č. 2

Pokoj č. 2 se nachází v patře původní, nově zrekonstruované budovy, nabízí 4 lůžka s přistýlkou a se společným sociálním zařízením pro dva pokoje – rohovou vanou a samostatným wc. Pokoj je vybaven vlastní TV, DVD a satelitním přijímačem, nechybí ani možnost připojení k internetu.  Pokoj má společnou plně vybavenou kuchyň s kávovarem, rychlovarnou konvicí, varnou deskou i pečící troubou, mikrovlnou troubou, s kompletním vybavením nádobím, příbory a prostornou jídelnou. V patře se nachází pouze tento a jeden další pokoj.

Galerie pokoje 

Pokoj č. 3

Pokoj č. 3 se nachází v patře původní, nově zrekonstruované budovy, nabízí 4 lůžka s přistýlkou a se společným sociálním zařízením pro dva pokoje – rohovou vanou a samostatným wc. Pokoj je vybaven vlastní TV, DVD a satelitním přijímačem, nechybí ani možnost připojení k internetu.  Pokoj má společnou plně vybavenou kuchyň s kávovarem, rychlovarnou konvicí, varnou deskou i pečící troubou, mikrovlnou troubou, s kompletním vybavením nádobím, příbory a prostornou jídelnou. V patře se nachází pouze tento a jeden další pokoj.

Galerie pokoje 

Pokoj č. 4

Pokoj č. 4 se nachází v patře nově vystavěné budovy penzionu, nabízí 3 lůžka a je vybaven luxusním sociálním zařízením se sprchovým koutem a wc. Pokoj je vybaven vlastní TV, DVD a satelitním přijímačem, k dispozici je i internetové připojení zdarma.  Pokoj má společnou novou, plně vybavenou kuchyň s kávovarem, rychlovarnou konvicí, varnou deskou i pečící troubou, mikrovlnou troubou, s kompletním vybavením nádobím, příbory a prostornou jídelnou na terase, odkud je nádherný výhled přes kraj obce do okolní přírody. V patře se nachází pouze tento a dva další pokoje.

Galerie pokoje 

Pokoj č. 5

Pokoj č. 5 se nachází v patře nově vystavěné budovy penzionu, nabízí 3 lůžka a je vybaven luxusním sociálním zařízením se sprchovým koutem a wc. Pokoj je vybaven vlastní TV, DVD a satelitním přijímačem, k dispozici je i internetové připojení zdarma.  Pokoj má společnou novou, plně vybavenou kuchyň s kávovarem, rychlovarnou konvicí, varnou deskou i pečící troubou, mikrovlnou troubou, s kompletním vybavením nádobím, příbory a prostornou jídelnou na terase, odkud je nádherný výhled přes kraj obce do okolní přírody. V patře se nachází pouze tento a dva další pokoje.

Galerie pokoje 

Pokoj č. 6

Pokoj č. 6se nachází v patře nově vystavěné budovy penzionu, nabízí 3 lůžka a je vybaven luxusním sociálním zařízením se sprchovým koutem a wc. Pokoj je vybaven vlastní TV, DVD a satelitním přijímačem, k dispozici je i internetové připojení zdarma.  Pokoj má společnou novou, plně vybavenou kuchyň s kávovarem, rychlovarnou konvicí, varnou deskou i pečící troubou, mikrovlnou troubou, s kompletním vybavením nádobím, příbory a prostornou jídelnou na terase, odkud je nádherný výhled přes kraj obce do okolní přírody. V patře se nachází pouze tento a dva další pokoje.

Galerie pokoje